Klany

Czarna Ręka
0 Points

Czarna Ręka to jeden z najstarszych klanów, posiadający swoją tradycję, historię, odnoszący wiktorie i znający gorycz porażki czy zdrady. Nasz początek datuje się na grudzień 2011 r. kiedy to wódz tego klanu wraz z kilkoma najbliższymi towarzyszami postanowił uformować nowe ugrupowanie. Wiele razy padaliśmy, wiele razy niemal cały skład się zmieniał, wielu nas zdradzało. Lecz trwamy pomimo tego wszystkiego. I trwać będziemy dopóki choć jeden z nas będzie tego chciał.

Stara Gwardia
0 Points

Stara Gwardia jest małą organizacją działającą w imię swoich przekonań. Są niezależni, a ich jedynym celem jest utrzymanie ludzi w swoich szeregach broniąc swoich idei, działając z zaskoczenia czy tez w otwartej walce.
Kontakt:
Discord:
 https://discord.gg/25fXttQ

Klan Młota
0 Points

Klan Młota, to słynna na cały świat wioska znajdująca się w Nordmarze, której popularność ma związek z wytapiania rudy i wytwarzania najwspanialszych oręży. Żyli z tego zawsze, ale w dawnych czasach, król Rhobar II zaatakował Klan Młota, właśnie dla rudy, zrywając tym samym sojusz z Myrtaną. Właśnie od tamtych czasów można znaleźć pierwsze wzmianki, o wojownikach, których organizacja zwie się, jak wioska, w której powstała. Walczyli za swój dom, broniąc idą przed paladynami. Później, wyzwalali go spod orkowych łańcuchów, by w końcu mogli wywalczyć sobie wolność. Są szanowani pośród mieszkańców, otoczeni sławą i chwałą. Ich miecze ostre są niczym niezwykłym smoka, a zaciekłość w boju i odwaga, są tak potężne, jak płomienie Innosa. To właśnie oni.

Bogowie Areny
0 Points

Walki gladiatorów wywodziły się z tradycji etruskiej. Organizowano je jako rodzaj ofiary na cześć zmarłych. Na pogrzebie staczali pojedynek na śmierć i życie dwaj jeńcy. Śmierć przegranego miała zjednać bogów i umożliwić duchowi wejście do świata zmarłych  REKRUTACJA -  https://discord.gg/mbJq28E   

Kanał YT -  https://youtu.be/zyxYy9k9cqY

Espadre
0 Points

123

Zakon Żywiołów
0 Points

Zakon Żywiołów posiada rozległą historię, sięgającą już blisko dekadę i której klan pilnie strzeże. Siła zakonu, dzięki której zwyciężył w niejednej bitwie, jest oparta na czterech żywiołach. Każdy z rycerzy zakonu po przejściu odpowiednich prób zaznaje zaszczytu reprezentowania jednego z nich, odpowiadającemu jego charakterowi i sile. 

Discord - https://discord.gg/jj9CXHw4

Bractwo Pojednania
0 Points

Można nas podciągnąć do miana raczkujących pędraków, którzy odważyli się postawić stopę na scenie DM. Nie brak nam determinacji, a dotychczas uzbierany bagaż doświadczeń pozwala nam na śmielsze zmagania z pozostałymi ugrupowaniami. Przez wszystkich przemawia jeden cel - Dobra zabawa w doborowym towarzystwie.
motto: "Kto nie ryzykuje, ten w tańcu szybko skwituje".