Klany

Czarna Ręka
7 Points

Czarna Ręka to jeden z najstarszych klanów, posiadający swoją tradycję, historię, odnoszący wiktorie i znający gorycz porażki czy zdrady. Nasz początek datuje się na grudzień 2011 r. kiedy to Doredh wraz z kilkoma najbliższymi towarzyszami postanowił uformować nowe ugrupowanie. Wiele razy padaliśmy, wiele razy niemal cały skład się zmieniał, wielu nas zdradzało. Lecz trwamy pomimo tego wszystkiego. I trwać będziemy dopóki choć jeden z nas będzie tego chciał.

Stara Gwardia
1 Points

Stara Gwardia jest małą organizacją działającą w imię swoich przekonań. Są niezależni, a ich jedynym celem jest utrzymanie ludzi w swoich szeregach broniąc swoich idei, działając z zaskoczenia czy tez w otwartej walce.
Kontakt:
Discord:
 https://discord.gg/25fXttQ

Bogowie Areny
18 Points

Istniejemy od 26 lutego 2012

Since February 26 2012

REKRUTACJA -  https://discord.gg/mbJq28E   

Kanał YT -  https://youtu.be/zyxYy9k9cqY

KLAN ESPADRE
1 Points

Klan Espadre, to najstarszy klan Gothic Multiplayer, nie tylko sceny polskiej, ale i miedzynarodowej. Oficjalnie założony 27 stycznia 2011 roku, a od 2013 funkcjonujący w prawie nie zmienionym składzie. Klan Espadre może pochwalić się niemałym wkładem w społeczność GMP, a także w rozwoju platformy i pracami nad samym kodem multiplayera. Członkowie Klanu odpowiedzialni są za stworzenie kilku najlepszych spośród serwerów DM/TDM, między innymi Enklawę, oraz Bagno Klanów.

Zakon Żywiołów
11 Points

Zakon Żywiołów posiada rozległą historię, sięgającą już blisko dekadę i której klan pilnie strzeże. Siła zakonu, dzięki której zwyciężył w niejednej bitwie, jest oparta na czterech żywiołach. Każdy z rycerzy zakonu po przejściu odpowiednich prób zaznaje zaszczytu reprezentowania jednego z nich, odpowiadającemu jego charakterowi i sile. 

Discord - https://discord.gg/jj9CXHw4

Święta Inkwizycja
0 Points

W latach swojej świetności Święta Inkwizycja działała z siedzibą w Górskiej Fortecy. Nawracali zabłąkanych wyznawców różnych wiar na właściwą drogę. Na arenach i polach bitewnych nie mieli sobie równych, choć nie zawsze odnosili zwycięstwo. Jednak po dekadzie ich istnienia wielu członków Inkwizycji musiało opuścić klan z przyczyn od nich niezależnych. Teraz jedynie kilku ostatnich najbardziej wytrwałych wojowników żyjąc w ukryciu czeka na okazję by ponownie przywrócić dawną chwałę Klanu.