Nowe porządki

Nowa strona projektu Gothic 2 Online jest tylko początkiem zmian nadchodzących w naszym projekcie. Chcemy nadać temu kształt o jakim nasz zespół marzy od dawna. Nasz cel, jakim jest zbudowanie platformy, która udostępni nielimitowane możliwości budowy Waszego serwera, powoli zaczyna się realizować. Wszystko dzięki zaangażowaniu wielu osób na przestrzeni ostatnich lat. Nasz główny plan zawiera się w trzech punktach:

  • Społeczność

  • Promocja

  • Technologia

Społeczność

Platforma G2O przygotowana jest z myślą o osobach, które chcą zagrać na którymś z dostępnych serwerów. Naszym zdaniem, aby mogło to należycie funkcjonować musimy utworzyć specjalne środowisko dla osób, które potrafią stworzyć coś dla dobra ogólu. Nie będziemy mogli zatrzymać graczy na platformie, jeżeli nie zapewnimy odpowiedniego source dla nowych twórców. Postaramy się więc zapewnić większą bibliotekę gotowych skryptów dla Waszych serwerów.

Promocja

Gothic to szalenie popularna seria gier wideo. Jako jedna z niewielu w Polsce doczekała się miana kultowej. Wiele osób po dziś dzień chciałoby zagrać wraz ze znajomymi w tym cudownym świecie wykreowanym przez Piranha Bytes. Poprowadzimy więc kilka kampanii reklamowych odpowiednio targetowanych, które (miejmy nadzieję) zapewnią nam odpowiedni rozgłos. Dzięki tym ruchom, mamy nadzieję na utrzymanie większego grona graczy na stałe. Jeżeli chodzi o promocje serwerów, ciekawe projekty będą mogły liczyć na wsparcie reklamowe ze strony G2O.

Technologia

Aktualizacja, którą dostarczyliśmy w ostatnich dniach poprawia jakość rozgrywki i wprowadza nowe opcje. To tyczy się samej platformy, która na dzień obecny jest gotowa na utworzenie serwera niemalże idealnego. Naszym celem w ostatnich tygodniach była witryna, która została zbudowana całkowicie od zera. Forum zostało oficjalnie zamknięte, jednakże zostanie ono w formie archiwum do Waszej dyspozycji. Wszelkie formy społecznościowe przeniosły się na platformę Discord, która w dzisiejszych czasach jest lepszym i wygodniejszym komunikatorem niż forum. W obrębie nowej strony nie zabraknie miejsca na kwestie dotyczące Klanów, centrum pomocy czy możliwości zbierania feedbacku dotyczącego swojego serwera.

Prosimy o cierpliwość co do wprowadzanych zmian. Potrzebujemy czasu, aby spróbować odbudować dawne, dużo większe niż dzisaj community.

Pozdrawiamy,
Gothic 2 Online Team.

2020-12-17 09:54:57