Promocja platformy G2O

Szanowni gracze i twórcy serwerów,
pragniemy zakomunikować, że rozpoczęliśmy oficjalną promocję platformy Gothic 2 Online. Oparliśmy ją między innymi o artykuły na serwisach growych - linki do poszczególnych newsów będą aktualizowane na kanale Discord projektu. Oprócz tego, informacje o G2O znajdziecie na fanpage i forach stron poświęconych serii Gothic, bądź na mediach twórców zaangażowanych w tę serię. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim reklamodawcom, którzy zgodzili się wspomóc nasz projekt.

Zainteresowanych odsyłamy do filmu prezentacyjnego platformy, który został stworzony na potrzeby reklamy: https://youtu.be/xcSrUCGeAWY.

W ramach promocji platformy w ubiegłych miesiącach prosiliśmy twórców, aby podesłali nam informacje o swoich projektach - zostały one wykorzystane w części z newsów. Dodatkowo, poniżej przedstawiamy nadchodzące, ciekawe projekty wraz z ich krótkimi opisami.
 


SERWERY ROLEPLAY

 

MyKhorinis Roleplay - mówią, że pierwszy milion monet trzeba ukraść i jest w tym jakieś ziarno prawdy. Udaj się sam bądź z towarzyszami do miasta Khorinis, które pod przewodnictwem gildii kupieckiej Araxos stawia swoje pierwsze kroki. Nazwa miasta nie schodzi z ust reszty świata, a spowodowane jest to tym, że zostało utytułowane najgorszym miejscem do życia w tej części globu. Morderstwa, spiski, wojny domowe są tu codziennością, lecz nie zniechęca to ludzi, by zacumowali w tutejszym porcie. Spowodowane to jest ogromną ilością złota, które dosłownie “leży na ulicy” - wystarczy tylko po nie sięgnąć. Miasto marzeń i szybkiej śmierci. Chcesz zostać wojownikiem, którego sława wyprzedza nawet na Kontynencie? A może w planie masz założyć własną osadę? Jesteś członkiem szlacheckiego rodu, który obali tamtejszą władzę? A może jesteś znakomitym rzemieślnikiem, który pragnie rozszerzyć swoją działalność? Jedno jest pewne - na wyspie Rethora nie ma żadnych ograniczeń.
Serwer oferuje rozbudowany skrypt, a w nim system domów, skrzyń, systemy rzemieślnicze (takie jak m.in. płatnerstwo, myślistwo czy górnictwo), rozbudowany system craftingu, bogatą paczkę serwerową z setkami ubrań, pancerzy i broni oraz autorską mapę opartą o szkielet świata znanego nam z Gothic II, ale w zupełnie nowym wydaniu. Zwiastun projektu: https://youtu.be/g5ldRFVMTKQ

 

Eskaton Roleplay - serwer, który stawia na mały, ale sprawdzony świat gry oraz na  rozszerzenie fabuły znanej z serii Gothic. Wydarzenia  dziać się będą na nieznanej przedtem wyspie Artlantis. Generał Amdalon wraz z swoimi synami Michaelem, Aaronem i Fondirem został wysłany wraz z wojskiem króla Rhobara na Wyspy Południowe, gdzie za zadanie mieli stworzyć przyczółek wojsk myrtańskich na tych wodach. Fondir zostaje wysłany na wyspę Artlantis w celu jej zdobycia, gdzie bez problemu przejął port i warownię na wyżynach. Wieści o tym fakcie dotarły na Aarganię do króla Ethorna VI, a ten wysłał mały oddział wojsk, którego zadaniem ma być wszczęcie buntu mieszkańców przeciwko najeźdźcom z Myrtany. Serwer ma do zaoferowania graczom rozbudowaną paczkę serwerową, skrypt z systemem prac umożliwiający zarobek, levelingiem wraz z ulepszaniem postaci wraz z czasem gry oraz świat znany z modyfikacji “Valendor” do Gothic 2: Noc Kruka.

 

SERWERY MMORPG

 

Revival MMORPG - życie na wyspie Khorinis już od dawna nie jest sielanką. Wojna z orkami, osłabiony handel morski, bandyci przybywający z Górniczej Doliny i mnożące się niebezpieczne potwory uprzykrzają życie mieszkańców na każdym kroku. Wiele osób oddało życie w tych ciężkich warunkach, po wielu ślad po prostu zaginął. Ci, którzy pozostali starają się przetrwać, jednak niechętnie współpracują, zwłaszcza z obcymi. Nastały mroczne i chaotyczne czasy. W tym momencie pojawiasz się Ty. Bohater, który zaczynając jako wyrzutek może podporządkować sobie zarówno ludzi, jak i potwory zamieszkujące wyspę. Jednakże, czy masz wystarczająco dużo odwagi? Serwer posiada skrypt, w którym znajdują się system rozwoju postaci, systemy craftingu, ulepszania ekwipunku, możliwość tworzenia niestandardowych mikstur, system tworzenia i rozwijania gildii oraz terenów gildyjnych, różnorodne misje i wiele, wiele więcej. Zwiastun projektu: https://youtu.be/14chV7vZI2Y.

 

Axyl MMORPG - do rozgrywki zostało zaimplementowane kilkaset zadań, kilka tysięcy zdubbingowanych kwestii dialogowych, a także systemy ulepszania ekwipunku, wytwarzania przedmiotów, czy zbierania surowców. Monotonność walki z potworami i zdobywania ulepszaczy oraz materiałów przełamują potyczki z bossami, które stanowią olbrzymie wyzwanie, a pokonanie ich bez odpowiedniego ekwipunku lub drużyny będzie piekielnie trudne. Gracz rozwija swoją postać z użyciem punktów nauki zdobywanych z każdym poziomem postaci. Rozwój umiejętności bojowych polega na polowaniu na potwory, z których gracz otrzymuje doświadczenie, niezbędne do awansowania swoich zdolności na wyższy procent. Dodatkowe usprawnienia postaci można uzyskać za pomocą mistycznych run, które można wygrawerować w elementach ekwipunku. Na serwerze będzie dostępny system gildii oraz grup, które uprzyjemnią rozgrywkę w gronie znajomych. Dzięki gildiom, gracze będą mogli zwiększyć swoje statystyki, korzystając z bonusów gildii, z kolei gracze walczący w grupie będą mogli dzielić ze sobą doświadczenie, a także wspólnie wykonywać zadania łowieckie.


 

SERWERY DEATHMATCH

 

Eskaton Project - projekt szczególnie skierowany w stronę osób, które zainteresowane są doskonaleniem swoich umiejętności walki na ściśle zbalansowanych warunkach. Serwer skupia wokół siebie aktywne, duże community, w tym wiele klanów, do których warto dołączyć, zaczynając swoją przygodę z trybem DM/TDM. Eskaton Team jest także odpowiedzialny za prowadzenie wydarzeń o potocznej nazwie “Liga Klanów” oraz innych, cyklicznych eventów opartych na walce między graczami, bądź graczami i komputerem. Serwer jest przetłumaczony na wiele języków takich jak: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański i polski. Aktualnie zespół pracuje nad przebudową serwera DM w tryb 4Fun, tak aby każdy gracz, zarówno nowy, jak i ten ze stażem na platformie znalazł dla siebie coś nowego. 

2021-08-22 19:53:10